WNMicrosoft Office

Aktualnie istnieją 2 możliwości BEZPŁATNEGO korzystania z oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Microsoft Office.

Obydwa rozwiązania umożliwiają dostęp do oprogramowania wyłącznie za pomocą przeglądarki internetowej (bez konieczności instalacji oprogramowania).

 

1. Office 365 A3 (wymaga konta pocztowego zarejestrowanego w domenie @agh.edu.pl lub @student.agh.edu.pl)

Poziom A3 - to rozszerzony pakiet, który oferuje internetowe i desktopowe wersje aplikacji biurowych, Microsoft Teams, wirtualny dysk OneDrive oraz dodatkowe funkcjonalności i aplikacje, w tym m.in. Teams Live Meeting, Microsoft Booking oraz Microsoft Access.

W celu skorzystania z pakietu należy uruchomić przeglądarkę internetową (rekomendowaną jest Chrome), wejść na stronę https://www.office.com/ i zalogować się używając adresu e-mail (w domenie @agh.edu.pl lub @student.agh.edu.pl). Następnie pojawi się strona uwierzytelniania, gdzie należy ponownie podać adres e-mail oraz hasło do konta pocztowego AGH.

 

 

2. Office w sieci Web 

Dostęp do usługi realizowany jest poprzez stronę:

https://products.office.com/pl-pl/free-office-online-for-the-web

Dostęp wymaga założenia konta Microsoft, które może być powiązane z kontem pocztowym w dowolnej domenie (np. @gmail.com )

Szczegółowe informacje na temat zasad korzystania oraz wykaz programów wchodzących w skład usługi, dostępne są na stronie --> Office for Web

 

Strona w trakcie przebudowy!